All fixtures Upcoming fixtures 

Fixtures

Clear

Venue Tip Officials

Mon, October 25, 2021

FOWS BBC v CSSC Cyclones ID:1308 Walker Riverside Academy
Waverdale Avenue, Walker
NE6 4LA
19:15 Neil Rogers (U)
Simon Lathbury (U)
Tynemet Division 1 KO
South Tyneside BBC v Norpol BBC ID:1306 Harton Technology College
Lisle Road, Harton, South Shields
NE34 6AG
20:15 Stephen Lindoe (U)
Gary Greenup (R)
Tynemet Division 1 KO

Tue, October 26, 2021

Whickham Spartans v Newcastle East Griffins ID:1307 Emmanuel College
Consett Road Lobley Hill Gateshead NE11 0AN
19:15 John Palmer (U)
Simon Lathbury (U)
Tynemet Division 1 KO

Thu, October 28, 2021

Cardinal Vipers 1 v Newcastle Student Griffins ID:1310 Cardinal Hume School
Old Durham Road Gateshead
NE9 6RZ
19:20 John Palmer (U)
Nick Hilton (U)
Tynemet Division 2 KO

Fri, October 29, 2021

Kenton Storm 20 v 0 Newcastle Vikings BBC ID:1311 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Stephen Lindoe (U)
Simon Lathbury (U)
Tynemet Division 3 KO

Mon, November 01, 2021

FOWS BBC v Kenton Lightning ID:1162 Walker Riverside Academy
Waverdale Avenue, Walker
NE6 4LA
19:15 Neil Rogers (U)
Simon Lathbury (U)
Tynemet Division 1
South Tyneside BBC v Benfield Lions ID:1159 Harton Technology College
Lisle Road, Harton, South Shields
NE34 6AG
20:15 Gary Greenup (U)
Tynemet Division 1
Newcastle East Griffins v Norpol BBC ID:1158 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Howard Lawrence (U)
Tynemet Division 1

Tue, November 02, 2021

CSSC Hurricanes v Cardinal Vipers 1 ID:1161 Benfield Centre for Sporting Excellence
Benfield School, Benfield Road, Newcastle
NE6 4NU
20:20 Simon Lathbury (U)
Alistair Langley (U)
Tynemet Division 2
Whickham Warriors v Leazes All Stars ID:1160 Emmanuel College
Consett Road Lobley Hill Gateshead NE11 0AN
19:15 Kevin Scott (U)
Nick Hilton (U)
Tynemet Division 2

Thu, November 04, 2021

Churchill Cobras v Biddick BBC ID:1309 Churchill Community College
Churchill Street, Wallsend
NE28 7TN
19:20 Neil Rogers (U)
Gerda Morkunaite (U)
Tynemet Division 3 KO
Churchill Cobras v Biddick BBC
To be rearranged
ID:1164 Churchill Community College
Churchill Street, Wallsend
NE28 7TN
19:20 Tynemet Division 3
Cardinal Vipers 2 v Newcastle Vikings BBC ID:1163 Cardinal Hume School
Old Durham Road Gateshead
NE9 6RZ
19:20 Stuart Rennie (U)
Howard Lawrence (U)
Tynemet Division 3
Leazes All Stars v Newcastle Student Griffins ID:1165 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Stephen Lindoe (U)
Evan McNier (U)
Tynemet Division 2

Fri, November 05, 2021

Kenton Storm v Kenton Thunder ID:1166 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Simon Lathbury (U)
Kevin Scott (U)
Tynemet Division 3

Mon, November 08, 2021

Newcastle East Griffins v FOWS BBC ID:1167 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Mark Patton (U)
Evan McNier (U)
Tynemet Division 1

Tue, November 09, 2021

CSSC Cyclones v South Tyneside BBC ID:1169 Benfield Centre for Sporting Excellence
Benfield School, Benfield Road, Newcastle
NE6 4NU
20:20 Simon Lathbury (U)
Gerda Morkunaite (U)
Tynemet Division 1
Whickham Spartans v Norpol BBC ID:1168 Emmanuel College
Consett Road Lobley Hill Gateshead NE11 0AN
19:15 Alistair Langley (U)
Howard Lawrence (U)
Tynemet Division 1

Thu, November 11, 2021

Newcastle College Griffins v Cardinal Vipers 2 ID:1171 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Evan McNier (U)
Nick Hilton (U)
Tynemet Division 3
Cardinal Vipers 1 v Leazes All Stars ID:1170 Cardinal Hume School
Old Durham Road Gateshead
NE9 6RZ
19:20 Stephen Lindoe (U)
Tynemet Division 2

Fri, November 12, 2021

Kenton Storm v Newcastle Vikings BBC ID:1173 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Stephen Lindoe (U)
Simon Lathbury (U)
Tynemet Division 3
Oxclose Beavers v Northumbrian Nomads ID:1172 Oxclose Community Academy
Dilston Close Oxclose Washington Tyne and Wear
NE38 0LN‎
18:45 Kevin Scott (U)
Tynemet Division 2

Sun, November 14, 2021

Morpeth Fusion v Churchill Cobras ID:1174 Riverside Leisure Centre
Morpeth
NE61 1PR
16:15 Tynemet Division 3

Mon, November 15, 2021

Norpol BBC v South Tyneside BBC ID:1178 Beacon of Light
Stadium Way Monkwearmouth Sunderland
SR5 1SN
20:10 Tynemet Division 1

Tue, November 16, 2021

CSSC Hurricanes v Newcastle Student Griffins ID:1177 Benfield Centre for Sporting Excellence
Benfield School, Benfield Road, Newcastle
NE6 4NU
20:20 Tynemet Division 2
Benfield Lions v FOWS BBC ID:1176 Benfield Centre for Sporting Excellence
Benfield School, Benfield Road, Newcastle
NE6 4NU
20:15 Tynemet Division 1

Thu, November 18, 2021

Cardinal Vipers 1 v Northumbrian Nomads ID:1179 Cardinal Hume School
Old Durham Road Gateshead
NE9 6RZ
19:20 Tynemet Division 2
Newcastle College Griffins v Kenton Thunder ID:1181 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 3
Churchill Cobras v Kenton Storm ID:1180 Churchill Community College
Churchill Street, Wallsend
NE28 7TN
19:20 Tynemet Division 3

Fri, November 19, 2021

Kenton Lightning v Newcastle East Griffins ID:1182 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Tynemet Division 1

Mon, November 22, 2021

Norpol BBC v Benfield Lions ID:1186 Beacon of Light
Stadium Way Monkwearmouth Sunderland
SR5 1SN
20:10 Tynemet Division 1
FOWS BBC v Norpol BBC ID:1185 Walker Riverside Academy
Waverdale Avenue, Walker
NE6 4LA
19:15 Tynemet Division 1

Tue, November 23, 2021

CSSC Cyclones v Kenton Lightning ID:1184 Benfield Centre for Sporting Excellence
Benfield School, Benfield Road, Newcastle
NE6 4NU
20:20 Tynemet Division 1

Thu, November 25, 2021

Cardinal Vipers 2 v Morpeth Fusion ID:1187 Cardinal Hume School
Old Durham Road Gateshead
NE9 6RZ
19:20 Tynemet Division 3
Northumbrian Nomads v North Shields Tropics ID:1188 Churchill Community College
Churchill Street, Wallsend
NE28 7TN
19:20 Tynemet Division 2
Newcastle College Griffins v Biddick BBC ID:1189 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 3

Fri, November 26, 2021

Oxclose Beavers v Whickham Warriors ID:1190 Oxclose Community Academy
Dilston Close Oxclose Washington Tyne and Wear
NE38 0LN‎
18:45 Tynemet Division 2

Mon, November 29, 2021

Norpol BBC v CSSC Cyclones ID:1312 Beacon of Light
Stadium Way Monkwearmouth Sunderland
SR5 1SN
20:10 Tynemet Division 1
South Tyneside BBC v Whickham Spartans ID:1192 Harton Technology College
Lisle Road, Harton, South Shields
NE34 6AG
20:15 Tynemet Division 1
Newcastle East Griffins v Benfield Lions ID:1191 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 1

Tue, November 30, 2021

CSSC Hurricanes v Oxclose Beavers ID:1195 Benfield Centre for Sporting Excellence
Benfield School, Benfield Road, Newcastle
NE6 4NU
20:20 Tynemet Division 2
Whickham Warriors v Newcastle Student Griffins ID:1194 Emmanuel College
Consett Road Lobley Hill Gateshead NE11 0AN
19:15 Tynemet Division 2

Thu, December 02, 2021

Northumbrian Nomads v Leazes All Stars ID:1197 Churchill Community College
Churchill Street, Wallsend
NE28 7TN
19:20 Tynemet Division 2
Newcastle College Griffins v Churchill Cobras ID:1198 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 3
Cardinal Vipers 2 v Kenton Storm ID:1196 Cardinal Hume School
Old Durham Road Gateshead
NE9 6RZ
19:20 Tynemet Division 3

Fri, December 03, 2021

Kenton Thunder v Biddick BBC ID:1199 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Tynemet Division 3

Mon, December 13, 2021

South Tyneside BBC v Newcastle East Griffins ID:1200 Harton Technology College
Lisle Road, Harton, South Shields
NE34 6AG
20:15 Tynemet Division 1
North Shields Tropics v Cardinal Vipers 1 ID:1202 John Spence Community High School
Preston Road, North Shields
NE29 9PU
20:20 Tynemet Division 2

Tue, December 14, 2021

Whickham Spartans v CSSC Cyclones ID:1203 Emmanuel College
Consett Road Lobley Hill Gateshead NE11 0AN
19:15 Tynemet Division 1
CSSC Hurricanes v Leazes All Stars ID:1204 Benfield Centre for Sporting Excellence
Benfield School, Benfield Road, Newcastle
NE6 4NU
20:20 Tynemet Division 2

Wed, December 15, 2021

Newcastle Student Griffins v Oxclose Beavers ID:1205 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 2
Newcastle Vikings BBC v Newcastle College Griffins ID:1201 Northumbria University (Coach Lane)
Coach Lane Campus Newcastle
NE7 7XA
20:20 Tynemet Division 3

Fri, December 17, 2021

Kenton Thunder v Churchill Cobras ID:1206 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Tynemet Division 3

Tue, January 04, 2022

CSSC Cyclones v FOWS BBC ID:1209 Benfield Centre for Sporting Excellence
Benfield School, Benfield Road, Newcastle
NE6 4NU
20:20 Tynemet Division 1
Whickham Warriors v CSSC Hurricanes ID:1207 Emmanuel College
Consett Road Lobley Hill Gateshead NE11 0AN
19:15 Tynemet Division 2

Wed, January 05, 2022

Newcastle Student Griffins v North Shields Tropics ID:1210 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 2

Thu, January 06, 2022

Biddick BBC v Morpeth Fusion ID:1211 Biddick Sports College
Biddick Lane, Washington
NE38 8AL
19:45 Tynemet Division 3

Fri, January 07, 2022

Kenton Storm v Newcastle College Griffins ID:1212 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Tynemet Division 3

Mon, January 10, 2022

FOWS BBC v South Tyneside BBC ID:1216 Walker Riverside Academy
Waverdale Avenue, Walker
NE6 4LA
19:15 Tynemet Division 1

Tue, January 11, 2022

CSSC Hurricanes v North Shields Tropics ID:1215 Benfield Centre for Sporting Excellence
Benfield School, Benfield Road, Newcastle
NE6 4NU
20:20 Tynemet Division 2
Benfield Lions v CSSC Cyclones ID:1208 Benfield Centre for Sporting Excellence
Benfield School, Benfield Road, Newcastle
NE6 4NU
20:15 Tynemet Division 1
Whickham Warriors v Northumbrian Nomads ID:1214 Emmanuel College
Consett Road Lobley Hill Gateshead NE11 0AN
19:15 Tynemet Division 2

Wed, January 12, 2022

Newcastle Student Griffins v Cardinal Vipers 1 ID:1217 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 2
Newcastle Vikings BBC v Morpeth Fusion ID:1213 Northumbria University (Coach Lane)
Coach Lane Campus Newcastle
NE7 7XA
20:20 Tynemet Division 3

Thu, January 13, 2022

Cardinal Vipers 1 v Oxclose Beavers ID:1218 Cardinal Hume School
Old Durham Road Gateshead
NE9 6RZ
19:20 Tynemet Division 2
Biddick BBC v Cardinal Vipers 2 ID:1219 Biddick Sports College
Biddick Lane, Washington
NE38 8AL
19:45 Tynemet Division 3

Fri, January 14, 2022

Kenton Lightning v Norpol BBC ID:1220 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Tynemet Division 1

Mon, January 17, 2022

Norpol BBC v Newcastle East Griffins ID:1225 Beacon of Light
Stadium Way Monkwearmouth Sunderland
SR5 1SN
20:10 Tynemet Division 1
South Tyneside BBC v Kenton Lightning ID:1221 Harton Technology College
Lisle Road, Harton, South Shields
NE34 6AG
20:15 Tynemet Division 1

Tue, January 18, 2022

Whickham Spartans v FOWS BBC ID:1223 Emmanuel College
Consett Road Lobley Hill Gateshead NE11 0AN
19:15 Tynemet Division 1
CSSC Cyclones v Norpol BBC ID:1224 Benfield Centre for Sporting Excellence
Benfield School, Benfield Road, Newcastle
NE6 4NU
20:20 Tynemet Division 1

Wed, January 19, 2022

Newcastle Vikings BBC v Churchill Cobras ID:1222 Northumbria University (Coach Lane)
Coach Lane Campus Newcastle
NE7 7XA
20:20 Tynemet Division 3

Thu, January 20, 2022

Northumbrian Nomads v CSSC Hurricanes ID:1226 Churchill Community College
Churchill Street, Wallsend
NE28 7TN
19:20 Tynemet Division 2

Fri, January 21, 2022

Oxclose Beavers v Leazes All Stars ID:1227 Oxclose Community Academy
Dilston Close Oxclose Washington Tyne and Wear
NE38 0LN‎
18:45 Tynemet Division 2
Kenton Thunder v Morpeth Fusion ID:1228 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Tynemet Division 3

Mon, January 24, 2022

Newcastle East Griffins v CSSC Cyclones ID:1229 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 1

Tue, January 25, 2022

Whickham Warriors v Cardinal Vipers 1 ID:1230 Emmanuel College
Consett Road Lobley Hill Gateshead NE11 0AN
19:15 Tynemet Division 2

Thu, January 27, 2022

Cardinal Vipers 2 v Kenton Thunder ID:1232 Cardinal Hume School
Old Durham Road Gateshead
NE9 6RZ
19:20 Tynemet Division 3
Northumbrian Nomads v Newcastle Student Griffins ID:1233 Churchill Community College
Churchill Street, Wallsend
NE28 7TN
19:20 Tynemet Division 2

Fri, January 28, 2022

Kenton Lightning v Benfield Lions ID:1235 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Tynemet Division 1
Oxclose Beavers v North Shields Tropics ID:1234 Oxclose Community Academy
Dilston Close Oxclose Washington Tyne and Wear
NE38 0LN‎
18:45 Tynemet Division 2

Sun, January 30, 2022

Morpeth Fusion v Newcastle College Griffins ID:1236 Riverside Leisure Centre
Morpeth
NE61 1PR
16:15 Tynemet Division 3

Mon, January 31, 2022

FOWS BBC v Newcastle East Griffins ID:1238 Walker Riverside Academy
Waverdale Avenue, Walker
NE6 4LA
19:15 Tynemet Division 1
Norpol BBC v Whickham Spartans ID:1239 Beacon of Light
Stadium Way Monkwearmouth Sunderland
SR5 1SN
20:10 Tynemet Division 1

Tue, February 01, 2022

Benfield Lions v South Tyneside BBC ID:1237 Benfield Centre for Sporting Excellence
Benfield School, Benfield Road, Newcastle
NE6 4NU
20:15 Tynemet Division 1
Whickham Warriors v North Shields Tropics ID:1175 Emmanuel College
Consett Road Lobley Hill Gateshead NE11 0AN
19:15 Tynemet Division 2

Wed, February 02, 2022

Newcastle Student Griffins v Leazes All Stars ID:1240 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 2

Thu, February 03, 2022

Churchill Cobras v Cardinal Vipers 2 ID:1242 Churchill Community College
Churchill Street, Wallsend
NE28 7TN
19:20 Tynemet Division 3
Cardinal Vipers 1 v CSSC Hurricanes ID:1241 Cardinal Hume School
Old Durham Road Gateshead
NE9 6RZ
19:20 Tynemet Division 2
Northumbrian Nomads v Oxclose Beavers ID:1243 Churchill Community College
Churchill Street, Wallsend
NE28 7TN
19:20 Tynemet Division 2

Fri, February 04, 2022

Kenton Storm v Biddick BBC ID:1244 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Tynemet Division 3

Mon, February 07, 2022

South Tyneside BBC v CSSC Cyclones ID:1246 Harton Technology College
Lisle Road, Harton, South Shields
NE34 6AG
20:15 Tynemet Division 1
Newcastle East Griffins v Kenton Lightning ID:1245 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 1
FOWS BBC v Benfield Lions ID:1247 Walker Riverside Academy
Waverdale Avenue, Walker
NE6 4LA
19:15 Tynemet Division 1

Wed, February 09, 2022

Newcastle Student Griffins v CSSC Hurricanes ID:1248 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 2

Thu, February 10, 2022

Leazes All Stars v Whickham Warriors ID:1251 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 2
Biddick BBC v Churchill Cobras ID:1250 Biddick Sports College
Biddick Lane, Washington
NE38 8AL
19:45 Tynemet Division 3
Cardinal Vipers 2 v Newcastle College Griffins ID:1249 Cardinal Hume School
Old Durham Road Gateshead
NE9 6RZ
19:20 Tynemet Division 3

Fri, February 11, 2022

Kenton Thunder v Newcastle Vikings BBC ID:1252 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Tynemet Division 3

Mon, February 14, 2022

North Shields Tropics v Whickham Warriors ID:1255 John Spence Community High School
Preston Road, North Shields
NE29 9PU
20:20 Tynemet Division 2
South Tyneside BBC v Norpol BBC ID:1253 Harton Technology College
Lisle Road, Harton, South Shields
NE34 6AG
20:15 Tynemet Division 1

Tue, February 15, 2022

Benfield Lions v Newcastle East Griffins ID:1256 Benfield Centre for Sporting Excellence
Benfield School, Benfield Road, Newcastle
NE6 4NU
20:15 Tynemet Division 1

Wed, February 16, 2022

Newcastle Vikings BBC v Cardinal Vipers 2 ID:1254 Northumbria University (Coach Lane)
Coach Lane Campus Newcastle
NE7 7XA
20:20 Tynemet Division 3

Thu, February 17, 2022

Churchill Cobras v Morpeth Fusion ID:1257 Churchill Community College
Churchill Street, Wallsend
NE28 7TN
19:20 Tynemet Division 3
Biddick BBC v Newcastle College Griffins ID:1258 Biddick Sports College
Biddick Lane, Washington
NE38 8AL
19:45 Tynemet Division 3
Leazes All Stars v Cardinal Vipers 1 ID:1259 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 2

Fri, February 18, 2022

Kenton Lightning v FOWS BBC ID:1260 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Tynemet Division 1

Mon, February 21, 2022

Newcastle East Griffins v Whickham Spartans ID:1261 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 1
Norpol BBC v FOWS BBC ID:1263 Beacon of Light
Stadium Way Monkwearmouth Sunderland
SR5 1SN
20:10 Tynemet Division 1

Tue, February 22, 2022

Whickham Warriors v Oxclose Beavers ID:1262 Emmanuel College
Consett Road Lobley Hill Gateshead NE11 0AN
19:15 Tynemet Division 2

Thu, February 24, 2022

Leazes All Stars v CSSC Hurricanes ID:1266 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 2
Northumbrian Nomads v Cardinal Vipers 1 ID:1265 Churchill Community College
Churchill Street, Wallsend
NE28 7TN
19:20 Tynemet Division 2
Churchill Cobras v Newcastle College Griffins ID:1264 Churchill Community College
Churchill Street, Wallsend
NE28 7TN
19:20 Tynemet Division 3

Fri, February 25, 2022

Kenton Thunder v Kenton Storm ID:1267 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Tynemet Division 3

Sun, February 27, 2022

Morpeth Fusion v Cardinal Vipers 2 ID:1268 Riverside Leisure Centre
Morpeth
NE61 1PR
16:15 Tynemet Division 3

Mon, February 28, 2022

North Shields Tropics v Northumbrian Nomads ID:1270 John Spence Community High School
Preston Road, North Shields
NE29 9PU
20:20 Tynemet Division 2

Tue, March 01, 2022

Whickham Spartans v South Tyneside BBC ID:1271 Emmanuel College
Consett Road Lobley Hill Gateshead NE11 0AN
19:15 Tynemet Division 1

Wed, March 02, 2022

Newcastle Vikings BBC v Kenton Storm ID:1269 Northumbria University (Coach Lane)
Coach Lane Campus Newcastle
NE7 7XA
20:20 Tynemet Division 3
Newcastle Student Griffins v Whickham Warriors ID:1272 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 2

Fri, March 04, 2022

Kenton Thunder v Newcastle College Griffins ID:1274 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Tynemet Division 3
Oxclose Beavers v CSSC Hurricanes ID:1273 Oxclose Community Academy
Dilston Close Oxclose Washington Tyne and Wear
NE38 0LN‎
18:45 Tynemet Division 2

Sun, March 06, 2022

Morpeth Fusion v Biddick BBC ID:1275 Riverside Leisure Centre
Morpeth
NE61 1PR
16:15 Tynemet Division 3

Mon, March 07, 2022

Newcastle East Griffins v South Tyneside BBC ID:1277 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 1
North Shields Tropics v CSSC Hurricanes ID:1278 John Spence Community High School
Preston Road, North Shields
NE29 9PU
20:20 Tynemet Division 2

Tue, March 08, 2022

Benfield Lions v Whickham Spartans ID:1231 Benfield Centre for Sporting Excellence
Benfield School, Benfield Road, Newcastle
NE6 4NU
20:15 Tynemet Division 1

Thu, March 10, 2022

Biddick BBC v Kenton Thunder ID:1279 Biddick Sports College
Biddick Lane, Washington
NE38 8AL
19:45 Tynemet Division 3
Newcastle College Griffins v Newcastle Vikings BBC ID:1280 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 3

Fri, March 11, 2022

Oxclose Beavers v Newcastle Student Griffins ID:1281 Oxclose Community Academy
Dilston Close Oxclose Washington Tyne and Wear
NE38 0LN‎
18:45 Tynemet Division 2
Kenton Lightning v CSSC Cyclones ID:1282 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Tynemet Division 1

Sun, March 13, 2022

Morpeth Fusion v Kenton Storm ID:1276 Riverside Leisure Centre
Morpeth
NE61 1PR
16:15 Tynemet Division 3

Mon, March 14, 2022

North Shields Tropics v Newcastle Student Griffins ID:1283 John Spence Community High School
Preston Road, North Shields
NE29 9PU
20:20 Tynemet Division 2

Tue, March 15, 2022

Benfield Lions v Norpol BBC ID:1285 Benfield Centre for Sporting Excellence
Benfield School, Benfield Road, Newcastle
NE6 4NU
20:15 Tynemet Division 1
CSSC Cyclones v Whickham Spartans ID:1284 Benfield Centre for Sporting Excellence
Benfield School, Benfield Road, Newcastle
NE6 4NU
20:20 Tynemet Division 1

Thu, March 17, 2022

Biddick BBC v Newcastle Vikings BBC ID:1286 Biddick Sports College
Biddick Lane, Washington
NE38 8AL
19:45 Tynemet Division 3
Leazes All Stars v Northumbrian Nomads ID:1287 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 2

Fri, March 18, 2022

Kenton Storm v Cardinal Vipers 2 ID:1288 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Tynemet Division 3

Mon, March 21, 2022

FOWS BBC v CSSC Cyclones ID:1291 Walker Riverside Academy
Waverdale Avenue, Walker
NE6 4LA
19:15 Tynemet Division 1

Tue, March 22, 2022

Whickham Spartans v Kenton Lightning ID:1193 Emmanuel College
Consett Road Lobley Hill Gateshead NE11 0AN
19:15 Tynemet Division 1
CSSC Hurricanes v Whickham Warriors ID:1290 Benfield Centre for Sporting Excellence
Benfield School, Benfield Road, Newcastle
NE6 4NU
20:20 Tynemet Division 2

Wed, March 23, 2022

Newcastle Vikings BBC v Biddick BBC ID:1289 Northumbria University (Coach Lane)
Coach Lane Campus Newcastle
NE7 7XA
20:20 Tynemet Division 3

Thu, March 24, 2022

Cardinal Vipers 1 v Newcastle Student Griffins ID:1292 Cardinal Hume School
Old Durham Road Gateshead
NE9 6RZ
19:20 Tynemet Division 2
Leazes All Stars v North Shields Tropics ID:1294 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 2
Churchill Cobras v Kenton Thunder ID:1293 Churchill Community College
Churchill Street, Wallsend
NE28 7TN
19:20 Tynemet Division 3

Fri, March 25, 2022

Kenton Storm v Morpeth Fusion ID:1295 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Tynemet Division 3

Tue, March 29, 2022

Whickham Spartans v Newcastle East Griffins ID:1183 Emmanuel College
Consett Road Lobley Hill Gateshead NE11 0AN
19:15 Tynemet Division 1

Thu, March 31, 2022

Cardinal Vipers 1 v North Shields Tropics ID:1297 Cardinal Hume School
Old Durham Road Gateshead
NE9 6RZ
19:20 Tynemet Division 2
Newcastle College Griffins v Kenton Storm ID:1296 Rye Hill Sports Centre
Maple Terrace, Rye Hill, Newcastle
NE4 7LH
20:15 Tynemet Division 3
Churchill Cobras v Newcastle Vikings BBC ID:1146 Churchill Community College
Churchill Street, Wallsend
NE28 7TN
19:20 Tynemet Division 3

Fri, April 01, 2022

Kenton Lightning v Whickham Spartans ID:1298 Kenton School
Drayton Rd, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear
NE3 3RU
19:15 Tynemet Division 1

Sun, April 03, 2022

Morpeth Fusion v Newcastle Vikings BBC ID:1299 Riverside Leisure Centre
Morpeth
NE61 1PR
16:15 Tynemet Division 3